Підтверджені кредитний і депозитний рейтинги ВБР

Підтверджені кредитний і депозитний рейтинги ВБР

8 серпня 2014 «Українське кредитно-рейтингове агентство» (UCRA) підтвердило встановлений раніше рейтинг надійності депозитів, розміщених в Публічному акціонерному товаристві "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ» на рівні «В» (висока надійність).

Рівень рейтингу депозитів «В» свідчить про високу надійність банківської установи в порівнянні з іншими українськими банками, і незначну чутливість до несприятливих зовнішніх факторів.

Кредитний рейтинг Публічного акціонерного товариства «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ» підтверджено на рівні «uaA» (прогноз - стабільний), який характеризує високу кредитоспроможність Банку. Прогноз рейтингу «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рейтингу.

Як відзначає агентство, незважаючи на зниження ліквідності банківської системи і наявність проблем з платоспроможністю у ряду вітчизняних банків, ПАТ «ВБР» демонструє істотний запас фактичних значень економічних нормативів капіталу та ліквідності від граничних показників. Основні показники ефективності діяльності ПАТ «ВБР» зберігаються на високому рівні, а діяльність Банку є прибутковою.

Рейтинговий звіт UCRA

Рейтингове рішення UCRA 1

Рейтингове рішення UCRA 2

Ліцензія НБУ №253 від 18.11.2011 р. © 2009-2016 ПАТ «ВБР» - ВІДКЛИКАНО постановою Правління НБУ від 21.12.2015 р. № 914